Guardiola skrev:
Man kan ikke beskylde Levy for annet enn å sørge for god gjennomtrekk i staben...
Hva mener du?
Mulig jeg glemmer noen, men hvor mange har sagt opp under Levy?
Santini: Kranglet visstnok med Arnesen. Ingenting som tyder på at dette hadde mye med Levy å gjøre.
Arnesen: Alt tyder på at han var ute etter penger i Chelsea. Aldri hørt at dette hadde noe med Levy å gjøre.
Inglethorpe: Dro til Liverpool. Ikke uvanlig at folk i slike posisjoner bytter.
Halvor Dalene skrev:
HELV**TE!
Dette gjør meg bekymret!
Endelig klarer vi og opprettholde kontinuitet i spillerstallen, men en som muligen har stor del av æren for vår suksess etter at Poch overtok er nå vekk pga uenigheter med Levy.
Jeg er stygt redd for at Levy flere ganger setter oss flere steg tilbake med sin stahet. Måtte jeg for Guds skyld ta feil og at vi fortsetter progressen, men Mitchell tror jeg dessverre var veldig viktig for den nye profilen til klubben.
Dette er basert på hva?
Trist at Mitchell slutter. Virket som vi hadde et oppsett som fungerte bra. Men så lenge dette ikke påvirker Pochettino (noe det muligens kan gjøre - vi får se) så er jeg ikke akkurat veldig bekymret.